Büyüksün Maylo

     Sloganıyla temizlikte “standartların ötesini arayanların markası” olduğunun üzerini çizen akıllı seçim markası Maylo, her zaman kalite ve hesaplılığı bir arada sunmayı hedef alarak tüketicileriyle buluştu.
     2008 yılında Maylo, Türkiye’de yapılmamışı yaparak, 1 rulosu 2 ruloya eşit olan ürünleri ile yepyeni bir kategori oluşturdu. 2010 yılında Maylo ürün portföyünü geliştirerek standart ürünlerini de çıkardı ve Maylo Ürün Ailesi genişledi. Tuvalet Kağıdı, Kağıt Havlu ve Peçete gibi standart ürünlerin yanı sıra, Extra Uzun Tuvalet Kağıdı gibi yenilikçi ve DEV Havlu gibi sektöründe ilk olan ürünleri sundu.
     Şimdi Maylo, yine yapılmamışı yaparak orta segment temizlik kağıtlarında bugüne kadar alışılmış olan kalite çıtasını yukarı çekiyor, standartları yükseltiyor.Yenilenen MAYLO “2 katlı fiyatına 3 katlı” tuvalet kağıdı ve kağıt havlularını, kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Artık daha dolgun, daha yumuşak tuvalet kağıtları ve daha emici kağıt havlularıyla “Büyüksün Maylo” sloganının hakkını veriyor.

Maylo Tuvalet Kağıdı:

Yeni 3 katlı yumuşaklığındaki Maylo Tuvalet Kağıdı, 2 katlı ürünlere göre artık daha dolgun ve daha yumuşak. Tüketici memnuniyetini her zaman ön planda tutan Maylo, Tuvalet Kağıtlarını şimdi 2 katlı fiyatına 3 katlı olarak tüketicilerinin karşısına daha kaliteli daha dolgun ve daha yumuşak olarak çıkarıyor.Maylo 4’lü Paket
Maylo 8’li Paket
Maylo 16’lı Paket
Maylo 18’li Paket
Maylo 24’lü Paket
Maylo 32’li Paket

Maylo Kağıt Havlu:

Yeni 3 Katlı Maylo Kağıt Havlu 2 katlı ürünlere göre artık daha kalın, daha emici ve daha dayanıklı. Yeni Maylo Kağıt Havlu, 2 katlı fiyatına 3 katlı olarak tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Maylo 2’li Paket
Maylo 4’lü Paket
Maylo 6’lı Paket
Maylo 8’li Paket
Maylo 12’li Paket
Maylo 16’lı Paket

Maylo Hamarat Peçete:

Maylo Hamarat Peçete, her anınızın vazgeçilmez hamarat yardımcısı olmaya devam ediyor. Yumuşak ve dayanıklı Maylo Hamarat Peçete şıklığıyla sofralara da şıklık katıyor.


Maylo 100’lü Paket
Maylo 150’li Paket
Maylo 200’lü Paket
3 katlı, yumuşak Maylo Kağıt Mendil 10’lu demet ambalajıyla tüm ailenizin kullanımına uygundur.
Maylo 10’lu Paket

Maylo Extra Uzun Tuvalet Kağıdı:

Kalabalık bir aileyle yaşıyorsanız ve tuvalet kağıdı rulosunun çabuk bittiğinden şikayet ediyorsanız Maylo Extra Uzun Tuvalet Kağıdı tam sizin ihtiyacınız göre üretilmiş bir üründür. 1 rulosu 2 normal tuvalet kağıdı rulosuna eşit olan Maylo Extra Uzun Tuvalet Kağıtlarımızı uzun süre kullanabilir, her gün değiştirmek zorunda kalmazsınız. İşte bu yüzden Büyüksün Maylo!


Maylo Extra Uzun 8’li Paket
Maylo Extra Uzun 12’li Paket
Maylo Extra Uzun 16’li Paket

 

Maylo Dev Havlu:

Türkiye’de bir ilk olan Maylo Dev Havlu’nun 1 rulosu tam 3 rulo kağıt havluya eşit. Bu sayede açtığınız pakette kalan ruloları nerede muhafaza etsem derdiniz olmayacak. Tam 3 rulo uzunluğundaki Maylo Dev Havlu, bir sonraki market alışverişinize kadar sizin bütün kağıt havlu ihtiyacınızı karşılayacaktır. İşte bu yüzden Büyüksün Maylo!

Maylo Dev Havlu
Maylo 3’lü Dev Havlu