Sofia Ormanları Yok Etmez

Yenilikçi ürünleri ve doğaya saygısıyla sektörde yeni bir dönemin kapılarını aralayan üst segment markası Sofia, Türkiye’deki en büyük üretim tesisine sahip olmasına karşın doğal ormanlara zarar vermeden, kâğıt üretimini gerçekleştiriyor. Çünkü Sofia, kâğıdın ham maddesi olan selülozu, sadece endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçlardan elde ediyor.

Sofia Doğal Sabun Kokulu Tuvalet Kağıdı:

Doğal Sabun Kokulu, Açık Mavi, Tüy Yumuşaklığı Hissi Veren özel dekoratif dokusu ve mikro gofraj teknolojisi sayesinde, Sofia cildinizde benzersiz bir yumuşaklık hissi yaratır. 3 katlı yapısıyla suya çok dayanıklı olan Sofia, tuvalete atıldığında ise kolayca erir. Siz de doğal sabun kokulu, zarif tüy desenli ve 3 katlı Sofia ile tanışın, banyolarınıza şıklık katın. Koku ve Renk, İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tarafından dermatolojik olarak test edilmiştir, cilde zarar vermez.

Sofia 8’li Paket
Sofia 16’lı Paket
Sofia 18’li Paket
Sofia 24’lü Paket
Sofia 32’li Paket


Sofia Beyaz Tuvalet Kağıdı:

Tüy Yumuşaklığı Hissi Veren özel dekoratif dokusu ve mikro gofraj teknolojisi sayesinde Sofia cildinizde benzersiz bir yumuşaklık hissi yaratır. 3 katlı yapısıyla suya çok dayanıklı olan Sofia, tuvalete atıldığında ise kolayca erir. Siz de zarif desenli ve 3 katlı Sofia ile tanışın, banyolarınıza şıklık katın.
Sofia 8’li Paket
Sofia 16’lı Paket
Sofia 24’lü Paket
Sofia 32’li Paket

Sofia, evlerde farklı alanlarda sıklıkla kullandığımız kâğıt havluyu, tüketicilerden gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda kategorilere ayırdı; Sofia Mutfak ve Sofia Banyo Havlusu…

Kağıt Havlunun farklı kullanım alanları var. Mutfakta kullanılan ürün bembeyaz ve kokusuz bir ürün olmalı, çünkü çoğu zaman gıdalarla temas ediyor. Ancak banyodaki kağıt havlu hoş kokulu,dekoratif desenli, adeta kumaş havlu konforu verecek şekilde beklentileri karşılamalı.

Lila Kağıt, hem hızlı büyüyen hem de tüketim alışkanlığı artan kağıt havlu kategorisini ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda ‘Kullanım Yeri’ ne göre ayrıştırarak Türkiye’nin ilk 4 Katlı-Emici Mutfak ve Banyo Kağıt Havlusunu üretti.

Sofia Mutfak Havlusu:

Mutfakta, pilavın demini almak, kızartmaların yağını emdirmek, meyvelerin suyunu süzmek, dökülen içecekleri silmek gibi pek çok farklı ihtiyacı gidermek için kağıt havlu kullanıyoruz.

Mutfakta gıdalarla temas eden bu ürün bembeyaz ve kokusuz olmalı. Bu nedenle Sofia Mutfak Havlusu, kilit teknolojili suyu içine hapseden dokusuyla Türkiye’nin ilk 4 Katlı-Emici, bembeyaz ve kokusuz Mutfak Havlusu.

Sofia 3’lü Paket Mutfak Havlusu
Sofia 6’lı Paket Mutfak Havlusu
Sofia 12’li Paket Mutfak Havlusu

Sofia Banyo Havlusu:

Kağıt Havluda, banyoda daha farklı beklentiler devreye giriyor, dekoratif desen, emicilik, kumaş havlu konforu ve hoş koku gibi.

Sofia Banyo Havlusu, Çiçek Kokulu, Açık Pembe (Koku ve Renk,İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tarafından dermatolojik olarak test edilmiştir, cilde zarar vermez) Şık Desenli, Türkiye’nin ilk 4 Katlı-Emici, Dayanıklı, Dolgun. Özetle temizlik ihtiyaçlarınızda size destek olarak, hayatınızı pratikleştirecek bir ürün.


Sofia 2’li Paket Banyo Havlusu
Sofia 3’lü Paket Banyo Havlusu
Sofia 4’lü Paket Banyo Havlusu
Sofia 6’lı Paket Banyo Havlusu
Sofia 8’li Paket Banyo Havlusu
40*40 boyutunda ve 3 katlı Sofia Günlük Peçete sofralarınıza şıklık katar.
Sofia peçete
Sofia Mendil yumuşak dokusuyla cildinize, 5 farklı çiçek tasarımlı ambalajıyla gözlerinize hitap ediyor.
Sofia mendil